Eksploroni Produktet

Produkte kryesore

Oferta

Receta

Berxolle
Vere e Kuqe
Rukola
Pomodorini

Bërxolla të pjekura

Shfaqni një gatim të përsosur dhe një ndjesi të shkëlqyer të dashurve tuaj. Qofshi një darkë e këndshme, apo një drekë e zbukuruar, me këtë vakt është e garantuar për t’u dhënë të gjithëve një përvojë të mirë.

Përbërësit Kryesorë

Bërxolla

Perime të Freskëta

Verë e kuqe

Vlerat Ushqimore

Rrit Tensionin

Vitaminë A

Vitaminë D

Vitaminë C

Omega 3

Proteina

Pule
Limon
Qepe
Patate
Portokalle

Pulë e pjekur me Perime

Asgjë nuk e zëvendëson një pulë të pjekur mirë dhe të shoqëruar me perime. Eshtë një element i rëndësishëm duke ju garantuar një pjatë me të gjitha proteinat dhe vitaminat e nevojshme te trupit.

Përbërësit Kryesorë

Pulë e Pjekur

Qepë

Patate të Pjekura

Vlerat Ushqimore

Ndjesi Qetësuese

Omega 3

Vitaminë C

Vitaminë B12

Rregullon Tensionin

Hekur

Kerkim i Shpejte

Produkte te Tjera

Na kontaktoni

Kontakt dhe Vendndodhje

Telefon

  0689027049

 

Email

  [email protected]

 

Support
  [email protected]

 

Address

Yzberisht, Tirane