Në Gjëndje

Zbutesh Rrobash Oqean Coop 2l

249 L

ID: 8001120903112 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Lëreni veten të lulëzoje nga aroma e re e zbutësit te rrobave Coop Gocce di Oceano, e pasuruar me vaj esencial dhe rrobat tuaja do të jetë me te buta dhe me lehta për tu hekurosur.

-22 larje
-Me vajra esencialë
-50% plastikë e ricikluar
-E testuar dermatologjikisht

-2l

Përbërja kimike (EC Reg. 648/2004), <5%: substanca kationikë, përbërës të tjerë: parfum (butilfenil metilpropional, heksil kanellë), bitrex (benzoate denatonium).

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

2L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zbutesh Rrobash Oqean Coop 2l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.