Në Gjëndje

Zbutes Rrobash Delicati Abbracci Coop 2l

249 L

ID: 8001120903129 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Lëreni veten tuaj të lulëzoje  nga aroma e re e zbutësit të pëlhurës Coop Delicati Abbraca, e pasuruar me vaj esencial dhe rrobat tuaja do të jetë te buta dhe te lehta për tu hekurosur.
-22 larje
-Hipoalergjik
-50% plastikë e ricikluar                                                                                                                                                -2l

 

Përbërja kimike:                                                                                                                                                    Përbërja kimike (Reg. CE 648/2004), <5%: substanca kationikë, përbërës të tjerë: parfum, bitrex (benzoate denatonium)

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

2L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zbutes Rrobash Delicati Abbracci Coop 2l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *