Në Gjëndje

Zbardhues Klasike Coop 1l

110 L

ID: 8001120013811 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Zbardhuesi Coop është ideal për heqjen e njollave nga pëlhura të bardha dhe per pastrimin e shtëpisë.
-Kjo shishe prodhohet me të paktën 50% plastikë të ricikluar.
-Heq njollat, zbardh dhe dezinfekton .                                                                                                                             -1l

Përbërja kimike:
Përmban (Rregullorja EC 648/2004), <5% agjentët zbardhues me bazë klorin.

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1 L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zbardhues Klasike Coop 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *