Në Gjëndje

Zbardhues Delicata Coop 1l

199 L

ID: 8001120822123 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Zbardhuesi Coop Delicate eliminon njollat ​​më te forta nderkohe qe ruan ngjyrat e pelhures. Formula përmban Bitrex, një substancë me një shije të hidhur dhe të pakëndshme që shmang gëlltitjen aksidentale të produktit nga fëmijët.                                                                                                                                                                            – Kjo shishe prodhohet me të paktën 50% plastikë të ricikluar.
-Efektive në zhdukjen e njollave.
-I sigurt për pëlhura dhe per ruajtjen e ngjyrave.                                                                                                             -1l

Përbërja kimike:

Përmban (Rregullorja EC 648/2004), <5% substanca anionike, substanca jo-onike, 5-15% zbardhues me bazë oksigjeni, përbërës të tjerë: parfum, bitrex (denatonium benzoate).

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zbardhues Delicata Coop 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.