Në Gjëndje

Zbardhues Coop 4l

299 L

ID: 8001120013835 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Zbardhuesi Coop është ideal për heqjen e njollave nga pëlhura të bardha dhe per pastrimin e shtëpisë.
-Kjo shishe prodhohet me të paktën 50% plastikë të ricikluar.
-Heq njollat, zbardh dhe dezinfekton

Përbërja kimike:
Përmban (Rregullorja EC 648/2004), <5% agjentët zbardhues me bazë klorin

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

4L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zbardhues Coop 4l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *