Në Gjëndje

Zbardhues Coop 2.5l

229 L

ID: 8001120013859 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Zbardhuesi Coop eshte  ideal për heqjen e njollave nga pëlhurat e bardha dhe pastrimin e shtëpisë.
-Kjo shishe prodhohet me të paktën 50% plastikë të ricikluar.
-Heq njollat,                                                                                                                                                                    -Zbardhues                                                                                                                                                                        -Pastrues                                                                                                                                                                       -2,5l

Përbërje kimike                                                                                                                                                  Përmban (Rregullorja EC 648/2004), <5% agjentë zbardhues me bazë klor, përbërës të tjerë: parfum.

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

2.5L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zbardhues Coop 2.5l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.