Në Gjëndje

Xhel Per Lavastovilie Coop 650ml

519 L

ID: 8001120804907 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

E përkryer për çdo model pjatalarëse, ky pastrues  aktivizohet në një kohë shumë të shkurtër dhe shpërndan me vendosmëri çdo lloj papastërtie. Pra, enët janë menjëherë të gatshme për tu vendosur në tryezë, pa mbetje të bezdisshme. Ky xhel  luan një rol aktiv në mbrojtjen e pjesëve metalike të lavastoviljes.

-Paketim 650 ml

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

650ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel Per Lavastovilie Coop 650ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.