Në Gjëndje

Xhel Anticalcare Per Lavatrice Coop 1l

270 L

ID: 8001120784179 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Xhel Anticalcare Coop , përdoret  per cdo larje, parandalon formimin e gelqeres gjatë ciklit të larjes duke e mbajtur makinën tuaj larëse në gjendje të mirë pune dhe duke ndihmuar rrobat të rimarrin butësinë e tyre natyrore.

Duke e perdorur ne cdo larje, ajo e mban makinën larese të funksionojë siç duhet sepse shmang depozitat e gëlqeres në spirale dhe korrigjon ngurtësinë e ujit.
-Mbrojtje efektive.
– Teknologjia e perdorur neutralizon aromat.
-20 larje.
-100% plastike e ricikluar .                                                                                                                                              – 1l

Përbërje kimike

Përbërja kimike (EC Reg. 648/2004):, Më e ulët se 5%: substanca anionikë, substanca amfoterikë, polikarboksilate, përbërës të tjerë: parfum, konservues (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone), bitrex (denatonium benzoate),perberes te tjere: parfum, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, laurylamine dipropylenediamine, bitrex (benzoate denatonium)

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel Anticalcare Per Lavatrice Coop 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.