Në Gjëndje

Uthull Vere e Kuqe Coop 500ml

199 L

ID: 8001120291103 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Uthulla e veres se kuqe,  përftohet nga fermentimi i verës së rrushit. Njerëzit e  kanë përdorur prej kohësh kete vere  në gatim dhe si ilaç.

Perbërësit:                                                                                                                                                                    Vere, antioksiduesi i metabolizmit të kaliumit,përmban sulfat

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                         Verë: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Uthull Vere e Kuqe Coop 500ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *