Në Gjëndje

Uthull Balsamike Coop 500ml

299 L

ID: 8001120837950 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Uthulla  balsamike Coop ka një shije të plotë dhe harmonike të ëmbël dhe të thartë, shija e së cilës  e bën atë ideale për ta perdorur ne sallata ,në mish të bardhë dhe të kuq. Gjithashtu e shkëlqyeshme në bresaola, salmon,  mish dhe peshk.
-500ml

Përbërësit:                                                                                                                                                               Uthull e verës, rrush i gatuar, përmban sulfate

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                     Uthull verë: Itali
Rrushi i gatuar : Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Uthull Balsamike Coop 500ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.