Në Gjëndje

Uje Tonik Coop 1l

90 L

ID: 8001120924346 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

‘-30% sheqerna
-1000ml

Përbërësit:

Ujë, sheqer, dioksid karboni, acidifikues: acidi citrik, aromatizues, aromat: hidroklorur kinine, ëmbëlsues: acesulfame K dhe sukralozë, pa gluten.

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1 L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Uje Tonik Coop 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.