Në Gjëndje

Theker Teuta 1kg

195 L

Theker Teuta eshte nje lloj drithri I pasur kryesisht me fibra, minerale dhe proteina.

Produkt 100% natyral.

ID: 5301000418075 Kategoria: , Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Theker Teuta 1kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *