Në Gjëndje

Shkopa Buke Torinesi Coop 250gr

50 L

ID: 8001120936240 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Shkopa buke Coop nga Torino janë marrë me një metodë tradicionale të përpunimit, e cila lejon të merret një produkt i thërrmueshëm dhe i shijshëm.

Provoni të gjitha produktet në linjën e bukës Coop:
Grangrissi – Torinesi – Wholemeal – Crumbly
-4 pako të mbyllura
-Pa vaj  palme

-250gr

Përbërësit;

Lloji “0” miell gruri i butë, vaj luledielli, ekstrakt malt elb, kripë jodizuese (kripë, jod kaliumi 0.007%), krem ​​maja, aromat natyrale, mund të përmbajnë gjurmë soje

Origjina e lëndëve të para kryesore:

Miell gruri: Itali, Francë
Vaj luledielli: Itali, Argjentinë, Bullgari, Francë, Hungari

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

250gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shkopa Buke Torinesi Coop 250gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.