Në Gjëndje

Salce Domatesh Coop 400gr

115 L

ID: 8001120740021 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Domatet e qëruara  vijnë nga të lashtat ekskluzive italiane dhe janë korrur në nivelin e duhur të pjekurisë, të zgjedhura dhe të përpunuara me kujdes gjatë ditës, për të mbajtur të paprekur freskinë dhe aromën e tyre.
– 400gr

Përbërësit:                                                                                                                                                             Domate të qëruar, lëng domate, rregullatori i aciditetit: acidi citrik,

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                 Domate: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

400gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Salce Domatesh Coop 400gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *