Në Gjëndje

Salce Domate Pasate e Trashe Coop 700gr

145 L

ID: 8001120706171 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

‘- Mbetjet kimike nën kufijtë e ligjit (-70%).
-Sistemi i kontrollit Coop është çertifikuar nga Bureau Veritas Italia (certifikata Nr. 198/001) dhe CSQA (certifikata Nr. 4507 DTS 007)                                                                                                                                        -Salca Coop ju ofron konsistencën e kalimit dhe aromën natyrale të pulpës së domateve të pjekur.
-700gr

Përbërësit:
Domate, rregullatori i aciditetit: acid limoni, mbetje e thatë minimale 7%, domate e rritur në Itali

Origjina e lëndëve të para kryesore:
Domate: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Pasata

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Salce Domate Pasate e Trashe Coop 700gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.