Në Gjëndje

Salce Domate Coop 700gr

135 L

ID: 8001120751218 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Salca e domateve Coop është prodhuar me domate të marra në nivelin e duhur të pjekurisë dhe të zgjedhura me kujdes.
-700gr

Përbërësit:                                                                                                                                                             Domate, kripë, rregullator i aciditetit: acidi citrik.

Origjina e lëndëve të para kryesore                                                                                                                        Domate: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

700gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Salce Domate Coop 700gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *