Në Gjëndje

Recel Qershie Coop 370gr

199 L

ID: 8001120800299 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Përzgjedhja e varieteteve dhe kujdesi gjatë përpunimit të frutave garantojnë shijen e recelit të Coop.
-370gr

Përbërësit:

Qershi, sheqer, lëng limoni të koncentruar, agjent i shkrirjes: pektin, rregullatori i aciditetit: citrat kalciumi. Mund të përmbajë fragmente guri, pa gluten, Fruta të përdorura: 50g për 100g

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

370 Gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Recel Qershie Coop 370gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.