Në Gjëndje

Peshk Ton Natyral Coop 2x160gr

480 L

ID: 8001120811011 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Toni i Peshkut Coop eshte i njohur për cilësinë e mishit të tij. Pas peshkimit, toni selektohet me kujdes, gatuhet, pastrohet dhe konservohet në feta të tëra. Rezultati është një produkt i shijshëm dhe ushqyes, kompakt me një ngjyrë rozë të njëtrajtshme. Logoja e qëndrueshme e peshkimit dëshmon përkushtimin e  Coop  për mbrojtjen e ekosistemeve detare dhe popullsive që varen prej tyre.
– 2x160gr

Përbërësit:
Ton i verdhë (Thunnus albacares), vaj ulliri, kripë

Origjina e lëndëve të para kryesore:
Vaj ulliri: Itali, Spanjë
Tuna: Oqeani Atlantik, Oqeani Indian, Oqeani Paqësor

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

160gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshk Ton Natyral Coop 2x160gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.