Në Gjëndje

Pergatites Per Panna Cotta Me Fruta Pylli Coop 107gr

69 L

ID: 8001120863522 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

‘-E lehtë për tu gatuar
-Pa karagjenan
-107gr e paketes përmban: 67gr përgatitje dhe 40g garniturë kokrra të kuqe të egra.

Përbërësit:                                                                                                                                                            Përbërësit e përgatitjes: sheqer, niseshte misri, dekstrozë, agjent gelling: pektin; kripë, ekstrakt natyral vanilje, Përbërës Manaferrat e egër garniturë (37%): sheqer, manaferrat në proporcion të ndryshueshëm 35% (manaferra, manaferra, luleshtrydhe, mjedër), shurup glukozë-fruktozë, trashese: niseshte e modifikuar nga misër, çamçakë fasule; rregullatori i aciditetit: acidi citrik; aromat natyrore, Mund të përmbajë gjurmë qumështi dhe derivate të tij, soje dhe derivatet e tij.

Origjina e lëndëve të para kryesore:

Niseshte misri: Austri
Sheqeri: Itali, Kroaci

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

107gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pergatites Per Panna Cotta Me Fruta Pylli Coop 107gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *