Në Gjëndje

Oriz Thaibonnet Coop 1kg

145 L

ID: 8001120201232 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Ky lloj orizi  karakterizohet nga kokrra të gjata,  kristalore që garantojnë gatimin e përsosur dhe të gjithanshëm. Paketimi me vakum ruan vetitë ushqyese të orizit të pandryshuar, duke ruajtur freskinë dhe aromën e tij në një mënyrë natyrale.
-I përshtatshëm për pjatat e sallatës dhe pilafit
-13-15 minuta                                                                                                                                                            -1kg

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                       Oriz: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Oriz Thaibonnet Coop 1kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *