Në Gjëndje

Mjalte Akacie Coop 350gr

499 L

ID: 8001120782250 Kategoria: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Ky mjaltë natyral i lëngshëm është i përshtatshëm për të gjitha përdorimet dhe nuk ndryshon aromën e pijeve në të cilat shtohet.                                                                                                                                                                    -Paketimi praktik lejon përdorimin e tij me një presion të thjeshtë.
-350g

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

350 Gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mjalte Akacie Coop 350gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *