Në Gjëndje

Miell Gruri ‘0’ Coop 1kg

100 L

ID: 8001120120120 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Miell gruri “0” është veçanërisht i përshtatshëm për përgatitjen e bukës, picave dhe fokaceve.
-1kg

Përbërësit:                                                                                                                                                                 Lloji “0” i  miellit te grurit. Mund të përmbajë gjurmë soje.

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                          Miell: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Miell Gruri ‘0’ Coop 1kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *