Në Gjëndje

Makaroni Napellini Rigati  Coop Nr.42 500gr

85 L

ID: 8001120790873 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Makaronat  Coop vijnë nga një përzgjedhje e farave të grurit të qëndrueshëm, të përpunuara me kujdes për t’ju dhënë shumë shije dhe rezistencë të lartë gatimi.
-koha e pergatitjes 9 minuta                                                                                                                                    -500gr

Përbërësit:                                                                                                                                                            Bollgur gruri , mund të përmbajë gjurmë soje.

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                       Miell i farave të grurit : Itali, Francë, Kazakistan, Spanjë, Shtetet e Bashkuara

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makaroni Napellini Rigati  Coop Nr.42 500gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.