Në Gjëndje

Makarona Tagliatelle Paglia e Fieno Spinaci Coop 250gr

170 L

ID: 8001120856111 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Makaronat e vezëve Coop vijnë nga një përzgjedhje e farave të grurit të qëndrueshëm dhe vezëve nga pulat italiane, të rritura në tokë, pa përdorimin e antibiotikëve, me një dietë specifike perimesh dhe OMGJ për t’ju dhënë shije dhe një rezistencë të lartë gatimi.
-6 minuta                                                                                                                                                                  -250g

Përbërësit:                                                                                                                                                            Bollgur gruri , vezët e kategorisë A të pasterizuar të freskët nga pula me rreze të lirë (28%).  Mund të përmbajnë gjurmë soje.

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

250gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makarona Tagliatelle Paglia e Fieno Spinaci Coop 250gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.