Në Gjëndje

Makarona Spaghetti Coop Nr.4 500gr

85 L

ID: 8001120100047 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Makaronat  Coop vijnë nga një përzgjedhje e farave të grurit të qëndrueshëm, të përpunuara me kujdes për t’ju dhënë shumë shije dhe rezistencë të lartë gatimi.
-11 minuta                                                                                                                                                                -500gr

Përbërësit:                                                                                                                                                               Miell gruri i thatë

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                    Bollgur gruri : Itali, Kanada, Kazakistan

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makarona Spaghetti Coop Nr.4 500gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *