Në Gjëndje

Makarona Spaghetti Coop Nr.2 500gr

85 L

ID: 8001120100023 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Makaronat  Coop vijnë nga një përzgjedhje e farave të grurit të qëndrueshëm, të përpunuara me kujdes për t’ju dhënë shumë shije dhe rezistencë të lartë gatimi
-5 minuta                                                                                                                                                                         – 500gr

Përbërësit;                                                                                                                                                                Bollgur gruri , mund të përmbajë gjurmë soje

Origjina e lëndëve të para kryesore :                                                                                                                         Miell i farave të grurit : Itali, Francë, Kazakistan, Spanjë, Shtetet e Bashkuara

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makarona Spaghetti Coop Nr.2 500gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.