Në Gjëndje

Makarona Me Perberje Misri Dhe Orizi Coop 500gr

229 L

ID: 8001120929457 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Bene Coop jane makarona pa gluten me  përzierje te miellit te misrit 100% italian dhe miell orizi për t’ju dhënë qëndrueshmëri dhe aromë në pjatat tuaja.
-Pa gluten, çdo ditë, rizbuloni kënaqësinë e ushqimit të mirë.
-Gatim 8 minuta
-Produkt pa gluten i formuluar posaçërisht për njerëzit jotolerant ndaj glutenit                                                      -500g

Përbërësit:                                                                                                                                                               Miell misri i bardhë 61%, miell misri i verdhë 33%, miell orizi 4.8%, emulsifikuesit: mono- dhe digliceridet e acideve yndyrore.

Origjina e lëndëve të para kryesore;                                                                                                                      Miell misri: Itali
Miell orizi: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makarona Me Perberje Misri Dhe Orizi Coop 500gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.