Në Gjëndje

Majonez Pa Antibiotik Coop 500ml

250 L

ID: 8001120855879 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Në formatet e ndryshme të majonezës dhe në linjën e salcave (Tartara, Koktej, Tonnata dhe Boscaiola), Coop ka vendosur të përdorë vetëm vezë nga pula italiane, të rritura në tokë, pa përdorimin e antibiotikëve, me një dietë specifike perimesh dhe pa OMGJ.
-500ml

Përbërësit;                                                                                                                                                                  Vaj luledielli 70%, uje, vezë te kategorisë A të pasterizuar të freskët nga pula të rritura, 8.4%, uthull verë, kripë, niseshte misri të modifikuar, sheqer, lëng limoni të koncentruar, aromat natyrale , rregullator i acidit: acid laktik, Mund të përmbajë gjurmë të mustardës,

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                          Vaj luledielli: Bullgaria, Moldavia, Rumania, Serbia, Ukraina
Veza: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Majonez Pa Antibiotik Coop 500ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *