Në Gjëndje

Leng Pjeshke Nektar Coop 1l

159 L

ID: 8001120886897 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Lëngu dhe tuli i pjeshkës Coop prodhohet nga pjeshkë të zgjedhura me kujdes të korrura në nivelin e duhur të pjekurisë, për t’ju ofruar freski dhe shije në çdo gllënjkë.
– 1000ml

Përbërësit:
Pure pjeshke, uje, sheqer, shurupi i glukozës-fruktozës, acidifikuesi: acide limoni, antioksidues: acidi askorbik

Origjina e lëndëve të para kryesore:
Pure pjeshke: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1 L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Leng Pjeshke Nektar Coop 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.