Në Gjëndje

Lares Rrobash me Aloe Vera Coop 2l

599 L

ID: 8001120749420 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Falë formulës së saj me glicerinë, Aloe Vera Coop pastron rrobat  duke i thënë një aromë të freskët dhe të pastër.

-40 larje                                                                                                                                                                            -Formulë më e përqendruar dhe efektive
-Aromë e freskët
-E testuar dermatologjikisht                                                                                                                                    -50% plastike e ricikluar

Përbërja  kimike:

Përbërja kimike (EC Reg. 648/2004), 5-15% substanca anionike, <5% substanca jo-onike, sapun, fosfonate, përbërësit e tjerë: enzimat, zbardhues optik, konservuesit (benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, laurylamine dipropylenediamine), parfum metilpropional, hexyl cinnamal, limonene), bitrex (benzoate denatonium)

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

2L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lares Rrobash me Aloe Vera Coop 2l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *