Në Gjëndje

Lares Rrobash Leng Fresco Pulito Coop 2l

599 L

ID: 8001120749413 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Falë formulës së saj me teknologjinë që neutralizon aromat dhe bikarbonatin, laresi i rrobave Fresco Pulito Coop për lavatriçe pastron rrobat tuaja duke dhënë një aromë të freskët dhe të pastër.                                                            -50% plastikë e ricikluar.
-40 larje
-Formulë më e përqendruar dhe efektive
-Permban sode buke                                                                                                                                                        -E testuar  dermatologjikisht                                                                                                                                           – Për rrobat e  ndotura shumë ose të njollosura, rekomandohet larja në një temperaturë më të lartë se 20*C           -2l

Përbërje kimike;

Përbërja kimike (EC Reg. 648/2004), 5-15% substanca anionike, <5%, substanca jo-onike, sapun, fosphonate, përbërësit e tjerë: enzimat, zbardhues optik, konservues (benzisothiazolinone, methylisohtiazolinone, laurylamine dipropylenediamine), parfum , bitrex (benzoat denatonium)

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

2L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lares Rrobash Leng Fresco Pulito Coop 2l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.