Në Gjëndje

Lares Rrobash Leng Arome Lavander Coop 1l

250 L

ID: 8001120907295 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Laresi i rrobave Coop,arome lavander, , pastron rrobat tuaja më të çmuara dhe i bën ato të buta dhe aromatike.
I përshtatshëm për larjen me dore dhe me lavatrice të rrobave të leshit, mëndafshit, viskozës, pambukut, kashmirit dhe mikrofibrit.
– Shishja është e perbere nga të paktën 25% plastikë e ricikluar.
-20 larje
-Testuar dermatologjikisht
-Përmban Bitrex                                                                                                                                                       -1000ml

Përbërje kimike:

Përmban (Reg. CE 648/2004):, 5% <15% substanca anionikë, <5% 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfume, fosfonate, sapun, substanca jo-jonikë, limonene, linalool, butilfenil metilpropional, coumarin, Përmban: bitrex (benzoate denatonium)

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lares Rrobash Leng Arome Lavander Coop 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.