Në Gjëndje

Lares Per Rroba Te Zeza Coop 1.5l

299 L

ID: 8001120749574 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Laresi per rroba te zeza Coop  është i përshtatshëm për larjen me dore dhe me lavatrice të të gjitha llojeve të rrobave. Gjithashtu eshte ideal për xhinse. Formula e saj me teknologjinë neutralizon aromat, larje pas larjeje, i bën fibrat më të buta dhe më të ndritshme, duke rikthyer intensitetin dhe shkëlqimin ndaj ngjyrave.                      Shishja është e perbërë nga të paktën 50% plastikë e ricikluar.

– Kthen intensitetin e ngjyrave.
– I bën fibrat më të buta dhe më të ndritshme.
–  Neutralizon aromat
-50% plastikë e ricikluar
-30 larje
Formula hipoalergjike e testuar  klinikisht në lëkurë të ndjeshme.

-1,5l

Përbërja  kimike:

Përbërja kimike (EC Reg. 648/2004), 5-15%:substanca anionike, <5%: substanca jo-onike, sapun ,fosphonate, përbërësit e tjerë: enzimat, konservues (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone), parfum, bitrex (denatonium benzoate)

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lares Per Rroba Te Zeza Coop 1.5l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.