Në Gjëndje

Lares Leng Per Rroba Me Ngjyre Coop 1.5l

299 L

ID: 8001120749581 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Laresi per rroba me ngjyre Casa Coop është i përshtatshem për larjen me dore dhe me lavatrice të të gjitha llojeve të pëlhurave me ngjyrë. Formula e saj  neutralizon aromat, larje pas larjeje, i bën fibrat më të buta dhe më të ndritshme, duke rikthyer intensitetin dhe shkëlqimin ndaj ngjyrave.

– Kthen intensitetin e ngjyrave
– I bën fibrat më të buta dhe më të ndritshme
– Neutralizon aromat                                                                                                                                                -50% plastikë e ricikluar
-30 larje                                                                                                                                                                        -1.5l

 

Përbërja kimike:

Përbërja kimike (EC Reg. 648/2004), 5-15%: substance anionike <5%: substance jo-onike, sapun, përbërësit e tjerë: enzimat, konservues (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone), parfum, bitrex (denatonium benzoate)

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lares Leng Per Rroba Me Ngjyre Coop 1.5l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.