Në Gjëndje

Lares Coop Per Rroba Me Ngjyre 1l

185 L

ID: 8001120907288 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Formula e saj  neutralizon aromat, larje pas larjeje, i bën fibrat më të buta dhe më të ndritshme, duke rikthyer intensitetin dhe shkëlqimin ndaj ngjyrave.
– Kthen intensitetin e ngjyrave
– I bën fibrat më të buta dhe më të ndritshme
– Neutralizon aromat
-1l

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1 L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lares Coop Per Rroba Me Ngjyre 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.