Në Gjëndje

Lares Coop Per Rroba Delikate 1l

185 L

ID: 8001120907264 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Laresi i rrobave Coop pastron rrobat tuaja më të çmuar dhe i bën ato të buta dhe aromatike.
I përshtatshëm për larjen me dore dhe me lavatrice të rrobave të leshit, mëndafshit, viskozës, pambukut, kashmirit dhe mikrofibrit.
-25% plastikë e ricikluar.
-20 larje
-Testuar dermatologjikisht
-Përmban Bitrex                                                                                                                                                     -1000ml

Përbërja kimike:
Përmban (Reg. CE 648/2004):, 5% <15% substanca anionike, <5% 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfume, fosfonate, sapun,substanca jo-jonikë, hexyl cinnamal, geraniol, salylylate benzyl, metylpropional butylphenyl, Përmban: Bitrex (Benzoate Denatonium).

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1 L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lares Coop Per Rroba Delikate 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *