Në Gjëndje

Kraker Me Vaj Extra i Virgjer Coop 560gr

239 L

ID: 8001120936431 Kategoria: , , , Etiketë:

Përshkrim

Aroma e  rozmarinës e bën tryezën tuaj edhe më tërheqëse dhe ushqimet tuaja edhe me të dobishme              Provoni të gjitha produktet e Crackers Line:
-Krakers te kripur në sipërfaqe
-Krakers te kripur por pa kokrra kripe në sipërfaqe
-Me vaj ulliri ekstra të virgjër dhe rozmarinë
-Pa  vaj palme
-560gr

Përbërësit:

Miell gruri, vaj misri, 3.2% vaj ulliri ekstra i virgjër, kripë, rregullatori i aciditetit: karbonat  natriumi, uthull natyral (miell gruri, ujë), rozmarine 0.7%, miell elb i shkrirë , maja e birrës, aromat natyrore, Mund të përmbajnë gjurmë vezësh, susami.

Origjina e lëndëve të para kryesore:

Miell gruri: Itali, Francë, Gjermani, Rumani, Hungari
Vaj ulliri ekstra i virgjër: Itali, Greqi

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

560gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kraker Me Vaj Extra i Virgjer Coop 560gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *