Në Gjëndje

Kraker Me Kripe Coop 560gr

240 L

ID: 8001120936363 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Crackers Coop, thërrmuese dhe të shijshme, janë ideale për të pasuruar tryezën tuaj ose si një interval për të shuar urine në çdo kohë të ditës. Shijojini ata vetëm ose duke i shoqeruar.

Si të dispononi kaloritë e tepërta?

Për shembull, 7 minuta vrapim është i barabartë me rreth 100 kcal.
-Provoni të gjitha produktet e Crackers Line.
-Te kripura në sipërfaqe.
-Te kripura por pa kokrra kripe në sipërfaqe.
-Me vaj ulliri ekstra të virgjër dhe rozmarinë.
-Pa vaj palme                                                                                                                                                         -560gr

Përbërësit:                                                                                                                                                                Mielli i grurit, vaji i misrit, ekstrakti i maltit të elbit, kripe, rregullatori i aciditetit: karbonat  natriumi, brume i ardhur (miell gruri, ujë), maja e birrës, miell elbi i shkrirë.                                                                                    Mund të përmbajë gjurmë vezë dhe susam.

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                        Miell gruri: Itali, Austri, Francë, Gjermani, Hungari
Vaji i farës së misrit: Itali, Francë, Serbi, Spanjë, Hungari

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

560gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kraker Me Kripe Coop 560gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.