Në Gjëndje

Drithera Muesli Me Fruta Te Thata&Fara Chia 350gr

230 L

Muesli Teuta eshte nje mengjes shume I shijshem ushqim me shume perfitime shendetesore. Balancon kolesterolin ne gjak, rregullon tretjen ndihmon ne humbjen ne peshe dhe stimulon rritjen e energjise ne trup.

Perbehet nga fruta te thata, tershere dhe fara chia.

Produkt Vegan dhe Pa Gluten.

ID: 5301000417306 Kategoria: , Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Drithera Muesli Me Fruta Te Thata&Fara Chia 350gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.