Në Gjëndje

Drithera Granola Lajthi&Mjalte Teuta 350gr

240 L

Granola Teuta eshte nje mengje shume I shijshem, perbehet nga fruta te thata, tershere dhe mjalte.

Pa konservues dhe produkt 100% natyral.

Produkt vegan dhe pa Gluten.

ID: 5301000417320 Kategoria: , Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Drithera Granola Lajthi&Mjalte Teuta 350gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.