Në Gjëndje

Drithera Granola Bajame&Mjalte 350gr

260 L

Granola Teuta eshte nje mengjes shume I shijshem, perbehet nga fruta te thata, tershere dhe mjalte.

100% natyral dhe pa konservues.

Produkt vegan dhe pa Gluten.

ID: 5301000417313 Kategoria: , Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Drithera Granola Bajame&Mjalte 350gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *