Në Gjëndje

Detergjent Enesh Me Limon Coop 1.25l

199 L

ID: 8001120869678 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Heq tërësisht papastërtinë e forta dhe eliminon aromat.                                                                                                 -I butë në duar.
-Shishe plastike e ricikluar 100%.
-Testuar dermatologjikisht.                                                                                                                                     -1250ml.

Përbërje kimike;

Përbërja kimike (Reg. CE 648/2004), më pak se 5%: substanca anionikë, substanca amfoterikë, përbërës të tjerë: konservues (benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, laurylamine dipropylenediamine), parfum (citral, limonene), bitrex (denatonium benzoate)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Detergjent Enesh Me Limon Coop 1.25l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.