Në Gjëndje

Coop Tableta Per Lavastovilie 8ne1 30tab

400 L

ID: 8001120925985 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

‘-Paketim me zinxhir qe hapet dhe mbyllet.
-Formule e re.
-Nuk ka nevojë ta hidhni poshtë – tableta shpërndahet gjatë larjes.
– Efektive në temperaturë të ulët (tashmë nga 45 °).
– Formulë pa fosfat.
– Pastërti dhe mbrojtje e jashtëzakonshme.
-30 tableta                                                                                                                                                                       – 480gr

Përbërja kimike:                                                                                                                                                  Përbërja kimike (RREG. 648/2004), 5 – 15%: agjentët zbardhues me bazë oksigjeni, <5%: substanca jo-onikë, polikarboksilate, fosfonate, përbërës të tjerë: enzima, parfume.

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

30pc

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Coop Tableta Per Lavastovilie 8ne1 30tab”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.