Në Gjëndje

Coop Desinfektant Pllakash Fresca Purezza 1l

199 L

ID: 8001120958143 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Detergjenti dezinfektues Coop pastron dhe dezinfekton plotësisht. I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet  në kuzhinë dhe banjo, mund të përdoret për pastrimin e dyshemesë, pllakave, dyerve dhe dritareve.                                -Formula nuk përmban fosfate.                                                                                                                                       -Perbehet nga gati 30% plastike e riciklueshme .                                                                                                          -Dezinfektues.
-Higjiena e sigurt në të gjitha sipërfaqet e lara.
-1000ml

Përbërja kimike;

Përbërja kimike (Reg. CE 648/2004), 100gr të produktit përmbajnë: klorur amoniumi benzyldimethalkalkyl (100% aktiv) 1.5%, substance jo-jonike  2.5%, tretes, agjent sekuencues, bojë, parfum dhe ujë të demineralizuar.

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Coop Desinfektant Pllakash Fresca Purezza 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.