Në Gjëndje

Buke e Thekur Coop 320gr

199 L

ID: 8001120925787 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Buka e thekur Coop, e pershtatshme per tu konsumuar ne  mëngjes në variante të ndryshme.
-E pasur me fibra                                                                                                                                                      -320gr

Përbërësit:

Lloji “0” miell gruri i butë, maja e birrës, vaj luledielli, sheqer, ekstrakti i maltit të elbit, kripe, vaji i rrushit, Mund të përmbajë gjurmë të arrave, sojës dhe qumështit

Origjina e lëndëve të para kryesore:

Miell gruri: Itali, Francë, Rumani, Sllovaki, Hungari
Vaj luledielli: Itali, Argjentinë, Francë, Rumani, Rusi

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

320gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buke e Thekur Coop 320gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *