Në Gjëndje

Bizele Konserve Fini Coop 3x200gr

199 L

ID: 8001120986283 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

Bizelet kokerr janë mbledhur dhe paketuar gjatë ditës për të mbajtur të paprekur freskinë dhe shijen e tyre. -Përpunimi bëhet pa përdorimin e konservantëve.
-100% italian
-Mblidhen dhe përpunohen gjatë ditës                                                                                                                          -200gr

Përbërësit:                                                                                                                                                                    Bizele, ujë, sheqer, kripë.

Origjina e lëndëve të para kryesore:

Bizele: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

200 GR

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bizele Konserve Fini Coop 3x200gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *