Out of Stock

Biter Me Limon Coop 1l

100 L

S’ka stok

ID: 5000128158862 Kategoria: , Etiketë:

Përshkrim

‘-Biter me limon  është pija ideale për ta shijuar me miqtë: në bar, restorant apo në shtëpi. Aroma unike dhe shija e këndshme, pakëz e ëmbël, e bën këtë pije shumë te preferuar.

-Pija freskuese joalkoolike origjinale karakterizohet nga  nje shije fantastike.

-Ka arritur te qendroje besnike ndaj konsumatoreve me kualitetin e larte qe ofron.

-Është pije e gazuar që preferohet shumë nga të gjitha gjeneratat dhe në çdo sezon.

-1l

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

1.5L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biter Me Limon Coop 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.