Në Gjëndje

Biskota me veze Coop 800gr

310 L

ID: 8001120936189 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Biskotat me veze jane ideale  për të filluar ditën tuaj.
Zbuloni të gjitha shijet e tjera!
-Biskota me krem ​​orizi qumështi
-Biskota me kokrra sheqeri
-Biskota me hikërror dhe sheqer kaf
-Biskota me krem
Biskota me rrush dhe me sheqer të grirë
-Pa  vaj palme                                                                                                                                                           -800gr

Përbërësit:

Lloji “0” miell gruri i butë 66%, sheqer, vaj luledielli, vezë të freskëta 5,5%, agjentë ngritës (karbonat amoniumi, karbonat hidrogjeni natriumi, tartrate monopotasi), qumësht i plotë, kripë, mjaltë , proteinat që rrjedhin nga qumështi, shurupi glukozë-fruktozë, Mund të përmbajë bajame, arra, lajthi, fistikë dhe soje.

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                      Miell gruri: Itali, Austri, Bullgari, Francë
Vezë : Itali, Francë, Poloni, Rumani

Informacione Shtesë

Brand

Frollini

Size

800gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biskota me veze Coop 800gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *