Në Gjëndje

Biskota Me Kakao Dhe Krem Coop 500gr

250 L

ID: 8001120936219 Kategoria: , , Etiketë:

Përshkrim

Provojini ato për mëngjes, provojini përsëri për një meze të lehtë, duke i shijuar ato ne cdo kohe, do të doni më klasiken e gjërave më të mira. Dhe do të zbuloni kënaqësinë që mund të japin vetëm biskotat krem-kakao.

Zbuloni të gjitha shijet e tjera!
-Biskota me kos dhe bajame.
-Biskota me kakao dhe bajame.
-Biskota me kakao dhe lajthi.
-Biskota me çokollate.
-Biskota te mbushura me recel dhe copeza kajsie
-Pa vaj palme                                                                                                                                                      -500gr

Përbërësit :                                                                                                                                                                Lloji “00” miell gruri i butë, sheqer, vaj misri, vezë të freskëta, gjalpë, niseshte , pluhur kakao 2,4%, krem ​​1,7%, pluhur qumështi i skremuar, mjaltë, shurup glukozë-fruktozë nga gruri , agjentët ngritës (karbonat hidrogjeni natriumi, diosfat disodiumi, karbonati i acidit amonium), kripe, arome. Mund të përmbajnë  arra dhe soje.

Origjina e lëndëve të para kryesore:                                                                                                                    Kakao: Bregu i Fildishtë, Ekuador, Ganë
Miell gruri: Itali, Francë, Gjermani, Rumani, Hungari
Krem: Itali

Informacione Shtesë

Brand

Coop

Size

500gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biskota Me Kakao Dhe Krem Coop 500gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.